Lidhje

Histori suksesi shqiptaro-amerikan


Histori suksesi shqiptaro-amerikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:55 0:00

Në Nju Jork, u zhvillua spektakli "Histori suksesi shqiptaro-amerikan", organizuar nga Grupi Shqiptar i Medias, Studio Fadil Berisha, dhe Fondi amerikan i Arsimit për Kosovën.

XS
SM
MD
LG