Lidhje

Uragani Sandy

Miliona amerikanë gati për uraganin masiv, stuhi potencialisht vdekjeprurëse që ka mbyllur qytete dhe bllokuar fushata për zgjedhjet presidenciale

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG