Lidhje

Media Arkivi

Gazetari i VOA I. Ikonomi nderohet me çmim


Unioni i Gazetarëve Shqiptarë sot ia dha sot çmimin e Karrierës gazetarit të “Zërit të Amerikës” në gjuhën shqipe, Ilir Ikonomi, për rezultatet profesionale në punën këmbëngulëse shumë-vjeçare si reporter dhe si autor librash me rëndësi për shoqërinë dhe kulturën e vendit.

XS
SM
MD
LG