Lidhje

Plano, Illinoi përfiton nga Supermani

Në vitin 2011, regjisori Zach Snyder e bëri Planon si Smallvilli i Kansasit, qyteti i prindërve të adoptuar të Supermanit, Jonathan dhe Martha Kent. Ky qytet i vogël është skenë e disa sekuencave të filmit të ri "Man of Steel", "Njeriu prej hekuri".

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG