Lidhje

Intervistë me Myftiun e Qarkut të Shkodrës


Intervistë me Myftiun e Qarkut të Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:50 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Myftiu i Qarkut të Shkodrës, Imam Muhamed Sytari, thotë se ngjarjet e fundit në Irak, Siri dhe vendet e tjera në konflikt diktojnë nevojën për një nderhyrje të forcave të vullnetit të mirë, për rikthimin e paqes.

XS
SM
MD
LG