Lidhje

Integriteti zgjedhor dhe paraja në politikën shqiptare


Integriteti zgjedhor dhe paraja në politikën shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur të ngrejë komisionet zonale, kur kanë mbetur vetëm 3 muaj nga zgjedhjet. Veprimtarët vendas dhe diplomatët perëndimorë po u kërkojnë partive garuese të zgjedhin kandidatë të pakorruptuar dhe të publikojnë financimet e tyre.

XS
SM
MD
LG