Lidhje

Intervistë me z. Faton Bislimi


Kosova përballet me sfida të shumta politike, sociale dhe ekonomike. Këtu në Uashington ndodhet për një vizitë një delegacion i Forumit të Profesionistëve të Rinj të Kosovës, me ekspertë dhe veprimtarë që duan ta tërheqin vëmendjen për disa nga këto probleme që bëhen edhe më të mprehta po të kesh parasysh që prekin ndjeshëm popullatën në moshë të re. I ftuar në studio ishte kreun e këtij delegacioni dhe themeluesin e Forumit, Faton Bislimi.

Intervistë me Faton Bislimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00
XS
SM
MD
LG