Lidhje

Intevistë me Kryetarin e Parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli


Intevistë me Kryetarin e Parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:17 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zot Veseli foli për përshtypjet e tij mbi kuvendin e demokratëve në Filadelfia dhe zhvillimet e fundit politike në Kosovë.

XS
SM
MD
LG