Lidhje

Media Arkivi

Intevistë me Kryetarin e Parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli


Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zot Veseli foli për përshtypjet e tij mbi kuvendin e demokratëve në Filadelfia dhe zhvillimet e fundit politike në Kosovë.

XS
SM
MD
LG