Lidhje

Intervistë me doktor Rifat Latifin, kirurg në Nju Jork


Intervistë me doktor Rifat Latifin, kirurg në Nju Jork
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00

Rifat Latifi është kirurg në Qendrën Mjekësore, Westchester, një nga pikat e para të nxehta të koronavirusit në Nju Jork. Para disa javësh, Dr. Latifi u bë ndër mjekët që u prek nga COVID-19, ashtu si edhe bashkëshortja dhe vajza e tij.

XS
SM
MD
LG