Lidhje

Intervistë me Kryetarin e Komunës së Tuzit në Mal të Zi, Nik Gjeloshaj


Intervistë me Kryetarin e Komunës së Tuzit të Malit të Zi, Nik Gjeloshaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:19 0:00

Zëri i Amerikës zhvilloi një intervistë të drejtpërdrejtë nga Miçigani me kryetarin e komunës së Tuzit të Malit të Zi, Nik Gjeloshaj, i cili ndodhet këto ditë në Shtetet e Bashkuara.

Zoti Gjeloshaj foli ndër të tjera për raportet me Podgoricën zyrtare, përfshirjen e komuniteteve pakicë në qeveri, mosmarrëveshjet politike, si dhe për padinë e ngritur ndaj tij për shkeljen e rregullave të vendosura për pandeminë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG