Lidhje

Intervistë me Zv.Ndihmës Sekretarin e Shtetit J. Andrews


Intervistë me Zv.Ndihmës Sekretarin e Shtetit J. Andrews
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00

Zëvendës Ndihmës Sekretari për Çështje të Narkotikëve dhe Zbatimit të Ligjit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe krimin e organizuar, si SPAK dhe Byroja e Hetimit, mbetet i palëkundur.

XS
SM
MD
LG