Lidhje

Intervistë me Zv.Ndihmës Sekretarin e Shtetit Matthew Palmer


Intervistë me Zv.Ndihmës Sekretarin e Shtetit Matthew Palmer
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:44 0:00

Zëvendës Ndihmës Sekretari i Shtetit për Europën dhe Euroazinë, Matthew Palmer, komentoi për Ballkanin Perëndimor ndërkohë që rajoni përballet me pandeminë e koronavirusit. Zoti Palmer theksoi se Shtetet e Bashkuara janë kontribuesi kryesor në vendet e Ballkanit Perëndimor.

XS
SM
MD
LG