Lidhje

Ministri i Jashtëm Bushati mbi konferencën në Berlin


Ministri i Jashtëm Bushati mbi konferencën në Berlin
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00

Sot në Berlin u zhvillua një konferencë për Ballkanin. Zëri i Amerikës zhvilloi një bisedë të drejtpërdrejtë nga Berlini me Ministrin e Jashtëm të Shqipërisë Ditmir Bushati, për t’u njohur me nismat që propozoi Shqipëria dhe si u pritën ato në konferencë:

XS
SM
MD
LG