Lidhje

Intervistë me Ministrin e Financave të Kosovës, zotin Avdullah Hoti


Intervistë me Ministrin e Financave të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:44 0:00

Banka Botërore dhe Fondi Monetar Ndërkombëtar po zhvillojnë këto ditë takimet vjetore në Uashington, që mbledhin në kryeqytetin amerikan specialistë të financave dhe zhvillimit ekonomik nga mbarë bota. Ministri i Financave të Kosovës, zoti Avdullah Hoti ndodhet për të marrë pjesë në këto takime dhe rezervoi disa minuta për një bisedë në studio me kolegen Ardita Dunellari.

Intervistë me Ministrin e Financave të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:44 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG