Lidhje

Intervistë me Ministrin e Jashtëm të Kosovës, Behgjet Pacolli


Intervistë me Ministrin e Jashtëm të Kosovës, Behgjet Pacolli
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:19 0:00

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, thotë se një ndarje e vendit si zgjidhje e problemeve me Serbinë do të ishte shkelje e sovranitetit dhe askush në Kosovë nuk do të ishte i gatshëm për një diskutim të tillë.

XS
SM
MD
LG