Lidhje

Intervistë me Nënkryetarin e Parlamentit të Malit të Zi, Genci Nimanbegu


Intervistë me Nënkryetarin e Parlamentit të Malit të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Nënkryetari i Parlamentit të Malit të Zi, Genci Nimanbegu në një intervistë që i dha “Zërit të Amerikës” thekson rëndësinë e zbatimit të ligjeve europiane në Malin e Zi, ai flet për ndërhyrjen ruse në ditën e zgjedhjeve parlamentare, si dhe për pjesëmarrjen e partive politike shqiptare në pushtetin qendror të vendit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG