Lidhje

Media Arkivi

Gjonaj: Shqiptarët duhet të rikthejnë vëmendjen tek lobizmi


Gjonaj: Shqiptarët duhet të rikthejnë vëmendjen tek lobizmi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00

Udhëheqësit e Kosovës dhe Shqipërisë duhet ta përqëndrojnë vëmendjen tek lobimi në Uashington, sepse vitet e fundit Serbia ka bërë hapa të mëdha në këtë drejtim, thotë Mark Gjonaj anëtari i Këshillit Bashkiak të Nju Jorkut, në një intervistë për Zërin e Amerikës.

XS
SM
MD
LG