Lidhje

Intervistë me gazetarin Milaim Zeka


Sot eshte Dita ndërkombëtare e lirisës së medias. Në një intervistë për Zërin e Amerikës, gazetari Milaim Zeka, i akuzuar ditë më parë nga EULEX-i për intervistim të dëshmitarëve të mbrojtur, thotë se gazetarët në Kosovë dhe përgjithësisht në Ballkan janë më të pambrojturit.

XS
SM
MD
LG