Lidhje

Intervistë me Merita Halilin


Intervistë me Merita Halilin
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:10 0:00

Këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullore shqiptare, bashkëshortët Merita Halli dhe Raif Hyseni kanë vite që kanë imigruar në Shtetet e Bashkuara nga Shqipëria dhe Kosova. Historia e tyre është një histori suksesi në SHBA.

XS
SM
MD
LG