Lidhje

Spahiu: Autoritetet vepruan në mënyrë arbitrare


Pronari i Radiotelevizionit të Mitrovicës Nexhmedin Spahiu e dënoi sot në një intervistë për Zërin e Amerikës, vendimin e autoriteve komunale për të nxjerrë nga mjediset nga ku vepronte ky stacion punonjësit dhe paisjet.

Zoti Spahiu i cili ndodhet në Qipro tha se autoritetet kanë vepruar në mënyrë arbitrare dhe të paligjshme, kanë përfituar nga fakti që ai ndodhej jashtë vendit.

XS
SM
MD
LG