Lidhje

Intervistë me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta


Intervistë me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:14 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, gjatë qëndimit të tij në Uashington, zoti Meta flet dhe për dialogun Kosovë-Serbi, debatet e fundit për situatën e korrupsionit në Shqipëri, pas rastit të tenderave në Ministrinë e Drejtësisë apo dhe përplasjet me Qeverinë, si ajo për kreun e diplomacisë.

XS
SM
MD
LG