Lidhje

Intervistë me Rudina Seserin


Intervistë me Rudina Seserin
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:16 0:00

Për të folur lidhur mbi çështjen e vjedhjes së rreth 7 milionë dollarëve në Bankën e Shqipërisë, përgjegjësive që dalin prej kësaj vjedhjeje dhe reagimeve nga politika dhe shoqëria civile, VOA intervistoi nga Bostoni i Masaçusetsit, partneren në kompaninë Fairhaven Capital, Rudina Seseri.

XS
SM
MD
LG