Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me poetin Visar Zhiti, ish i burgosur i komunizmit


Intervistë me poetin Visar Zhiti, ish i burgosur i komunizmit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:33 0:00

Visar Zhiti, poet dhe shkrimtar i njohur, ish i burgosur i komunizmit, thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se duke i hedhur atij prangat, Shqipëria burgosi veten e saj.

XS
SM
MD
LG