Lidhje

Dëmshpërblimet për ish të burgosurit politikë


Përfaqësues të shoqatës së ish të burgosurve dhe të përndjekurve politikë në Shkodër ripërsëritën sot pakënaqësinë e tyrepër ecurinë e ngadaltë të shpërndarjes sëdëmshpërblimit për vitet që kaluan në burgjet e diktaturës. Ata u shprehen se Ministria e Financave nuk po respekton grafikun për dhënien e kësteve. Dega e ish të burgosurve dhe të përndjekurve politike e Shkodrës është më e madhja dhe më aktivja në Shqipëri.

Dëmshpërblimet për ish të burgosurit politikë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG