Lidhje

Jakup Krasniqi thirret në Hagë


Jakup Krasniqi thirret në Hagë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe ish-kryetari i parlamentit, Jakup Krasniqi, është thirrur në Prokurorinë e Posaçme për Kosovën në Hagë, një ditë pasi një thirrje të tillë e mori Kryeministri Ramush Haradinaj.

XS
SM
MD
LG