Lidhje

Intervistë me pilotin nga Kosova, Xhejms Berisha

  • Ilir Ikonomi
  • Uashington

Intervistë me pilotin nga Kosova, Xhejms Berisha

Berisha sapo ka përfunduar një udhëtim me avion në Amerikën Latine për njohjen e Kosovës

Piloti nga Kosova Xhejms Berisha, i cili banon në El Paso të Teksasit, sapo ka përfunduar një udhëtim me avion në vendet e Amerikës Latine për të bërë të njohur Kosovën dhe pavarësinë e saj. Zotin Berisha e kishim të ftuar në studio në emisionin tonë Ditari për të biseduar rreth këtij udhëtimi të pazakontë.

XS
SM
MD
LG