Lidhje

Java shqiptare e modës në Nju Jork


Mbrëmë në Nju Jork, në javën shqiptare të modës, 7 stilistë nga Shqipëria dhe Kosova u paraqitën me punimet e tyre origjinale. Java shqiptare e modës organizohet për herë të dytë me ndihmën e shumë firmave sponsorizuese.

Java shqiptare e modës në Nju Jork
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG