Lidhje

Java shqiptare e modës në Nju Jork

  • Ilir Ikonomi

Mbrëmë në Nju Jork, në javën shqiptare të modës, 7 stilistë nga Shqipëria dhe Kosova u paraqitën me punimet e tyre origjinale. Java shqiptare e modës organizohet për herë të dytë me ndihmën e shumë firmave sponsorizuese.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG