Lidhje

Kandidatët për president dhe politikat për energjinë


Kandidatët për president dhe politikat për energjinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Presidenti Donald Trump ishte në Teksas këtë javë ku kritikoi planin e rivalit të tij demokrat Joe Biden për energji të pastër dhe foli për projektin e tij në fushën e energjisë. Materiali në vazhdim na sjell më shumë detaje rreth planeve të të dy kandidatëve për industrinë e energjisë.

XS
SM
MD
LG