Lidhje

Karnavalet e Malësisë


Karnavalet në Malësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Karnavalet e Malësisë janë një nga dëshmitë e traditave të lashta të kësaj zone me shumicë shqiptare në Mal të Zi. Gjatë 20 vjetëve të fundit, Karnavalet e Malësisë janë bërë të njohura jo vetëm në Mal të Zi dhe në rajon, por kanë hyrë edhe në familjen e karnavaleve evropiane.

Karnavalet në Malësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

XS
SM
MD
LG