Lidhje

Besimtarët katolikë kremtojnë pashkët në Kosovë


Besimtarët katolikë kremtojnë pashkët në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Pashkët po kremtohen edhe në Kosovë nga besimtarë katolikë. Në përgëzimet e rastit, udhëheqësit politikë e fetarë, kanë vënë theksin në përpjekjet për ruajtjen e paqes, tolerancës dhe pajtimit mes njerëzve.

XS
SM
MD
LG