Lidhje

Klement Tinaj në garën për guvernator të Kalifornisë


Klement Tinaj në garën për guvernator të Kalifornisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:44 0:00

Klement Tinaj është një shqiptaro-amerikan 28-vjeçar me banim në Los Anxhelos, i cili ka hyrë në garën për guvernator të Kalifornisë si kandidat demokrat. Ai ka luajtur në disa filma të Hollivudit dhe është pronar biznesesh të vogla.

XS
SM
MD
LG