Lidhje

Kosovë: kritika ndaj qeverisë lidhur me procesin e vaksinimit


Kosovë: kritika ndaj qeverisë lidhur me procesin e vaksinimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Në qendrën e vaksinimit kundër COVID-19 në Prishtinë, të premten u krijuan radhë të gjata të personave mbi 65 vjeç që u paraqitën për vaksinim. Partitë opozitare dhe përfaqësues të shoqërisë civile kritikuan qeverinë për keqmenaxhim të procesit të vaksinimit.

XS
SM
MD
LG