Lidhje

Kosovë, qentë endacakë dhe sulmet e tyre ndaj njerëzve


Kosovë, qentë endacakë dhe sulmet e tyre ndaj njerëzve
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:46 0:00

Në Prishtinë vetëm gjatë dy muajve të parë të këtij viti u regjistruan 60 raste në të cilat qentë endacakë kanë sulmuar njerëzit. Qytetarët shprehen të shqetësuar ndërkohë që autoritetet thonë se po përpiqen ta trajtojnë problemin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG