Lidhje

Kosovë, rritje shqetësuese e numrit të rasteve me COVID-19


Kosovë, rritje shqetësuese e numrit të rasteve me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Muaji i fundit shënoi rritje shqetësuese në Kosovë të numrit të të prekurve nga koronavirusi. Autoritetet nisën këtë javë zbatimin e masave shtesë për parandalimin e zgjerimit të infektimeve ndërsa ankohen se mbajtja e maskave dhe distancës fizike nuk po respektohen.

XS
SM
MD
LG