Lidhje

Kosovë, takim Kurti-Mustafa për qeverisjen e ardhshme


Kosovë, takim Kurti-Mustafa për qeverisjen e ardhshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Në Kosovë, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa zhvilluan sot një takim në kuadër të formimit të koalicionit qeverisës.

XS
SM
MD
LG