Lidhje

Sfidat e Kosovës gjatë vitit 2015


Sfidat e Kosovës gjatë vitit 2015
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:42 0:00

Për analistin e Grupit të Ballkanit për Politika, Naim Rashiti, themelimi i gjykatës së posaçme, vazhdimi i bisedimeve për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë dhe shndërrimi i Forcës së Sigurisë së Kosovës në Forca të Armatosura, janë disa nga sfidat më të mëdha të qeverisë së re.

XS
SM
MD
LG