Lidhje

Liza Gashi mbi rolin e organizatës “Germin”


Liza Gashi mbi punën e organizatës "Germin"
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:54 0:00

"Germin" është një organizatë jo-fitimprurëse, e cila përmes portalit të saj shumë popullor Kosovodiaspora.org ka tërhequr mijëra shqiptarë të Kosovës që të komunikojnë në internet, duke shkëmbyer mendime dhe eksperiencat e tyre në jetën jashtë vendit. E ftuar në studion e programit televiziv "Ditari", ishte një prej themeluesve të organizatës, Liza Gashi, e cila ndodhet këto ditë në Uashington për të ndjekur një seminar lidhur me diasporën:

Liza Gashi mbi punën e organizatës "Germin"
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:54 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG