Lidhje

Kosovë, zgjedhjet dhe premtimet për zhvillim


Në Kosovë, njohës të çështjeve të ekonomisë e vlerësojnë pozitivisht vëmendjen që partitë politike po i kushtojnë zhvillimit ekonomik, në prag të zgjedhjeve të qershorit. Por, ata tërheqin vërejtjen që zotimet të jenë në pajtim me mundësitë e vendit, që ende vuan nga pasojat e përtëritjes së ngadalshme ekonomike.

Ekspertët: Kosova, politika dhe ekonomia
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG