Lidhje

Kosova feston Fiter Bajramin


Me thirrjet për ruajtjen vlerave të islamit si dhe paqes e tolerancës, në Kosovë u kremtua dita e Fitër Bajramit, që shënon edhe fundin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Fiter Bajrami në Prishtinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG