Lidhje

Kosova në heshtje zgjedhore


Në Kosovë sot është heshtje zgjedhore para votimeve që zhvillohen nesër për zgjedhjet për pushtetin komunal. Autoritetet thonë se janë bërë të gjitha përgatitjet për këtë proces, ndërsa përpjekjet janë përqëndruar në sigurimin e zgjedhjeve të drejta dhe të lira dhe shmangien e çdo përpjekjeje për keqpërdorimin e votës.

Kosova në heshtje zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG