Lidhje

Media Arkivi

Kosova dhe ngërçi institucional


Kosova dhe ngërçi institucional
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Në Kosovë vazhdon ngërçi institucional pas zgjedhjeve të qershorit

XS
SM
MD
LG