Lidhje

Kosova kremton Ditën e Forcës së Sigurisë


Kosova kremton Ditën e Forcës së Sigurisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Në Kosovë, autoritetet kremtuan sot Ditën e Forcës së Sigurisë, e cila dy vjet më parë u shndërrua në ushtrinë e Kosovës me thirrjet për forcimin dhe angazhimin e saj në ruajtjen e paqes në rajon.

XS
SM
MD
LG