Lidhje

Kosova ndjek me vëmendje zgjedhjet amerikane


Kosova ndjek me vëmendje zgjedhjet amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00

Në Kosovë, partitë politike, ish zyrtarë të lartë dhe analistë po përcjellin me vëmendje zgjedhjet për presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara, roli i të cilave vlerësohet i pazëvendësueshëm për çlirimin dhe pavarësimin e Kosovës.

XS
SM
MD
LG