Lidhje

Takimi Thaçi - Dadiç javën e ardhëshme


Javën që vjen kryeministrat e Kosoës dhe Serbisë, Hashim Thaçi e Ivica Daçiç, do të takohen për të hartuar planin e zbatimit të marrëveshjes së arritur më 19 prill në bisedimet e ndërmjetësuara nga Bashkimi Evropian.

XS
SM
MD
LG