Lidhje

Takimi Thaçi - Dadiç javën e ardhëshme


Javën që vjen kryeministrat e Kosoës dhe Serbisë, Hashim Thaçi e Ivica Daçiç, do të takohen për të hartuar planin e zbatimit të marrëveshjes së arritur më 19 prill në bisedimet e ndërmjetësuara nga Bashkimi Evropian.

Takimi Thaçi - Dadiç javën e ardhëshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00
XS
SM
MD
LG