Lidhje

Kosova 20 vjet pas NATO-s dhe sfidat e sigurisë


Kosova 20 vjet pas NATO-s
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Në Kosovë, autoritetet dhe analistët thanë se vendi duhet t’i përkushtohet përmbushjes së detyrimeve për t’u bërë pjesë e NATO-s. Ata thanë gjithashtu se misioni i NATO-s në Kosovë është i domosdoshëm për të ndihmuar vendin të përballet me sfidat e sigurisë. Nga Prishtina njofton korrespondentja jonë, Edlira Bllaca.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG