Lidhje

Media Arkivi

Kosova dhe SHBA - marrëveshje për ekstradim


Ambasadori amerikan në Prishtinë Greg Delawie, që nënshkroi marrëveshjen me presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga, tha se ajo do të rrisë besueshmërinë e Kosovës në botë.

XS
SM
MD
LG