Lidhje

Kosovë: Jehona e vizitës së Ramës në Serbi


Në Kosovë i është bërë jehonë vizitës së kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama në Beograd.

Ndërsa shqiptarët e kanë përshëndetur dhe vlerësuar lartë qëndrimin e tij kundruall pavarësisë së Kosovës, në veriun e saj grupe serbësh parakaluan në kundërshtim të deklaratave të kryeministrit Rama.

Jehona e vizitës së Ramës në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG