Lidhje

Kosovë, dy të ndaluar nën dyshimet për keqpërdorim votash


Kosovë, dy të ndaluar nën dyshimet për keqpërdorim votash
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Prokuroria e Posaçme e Kosovës ndaloi dy persona për keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe dhënie apo marrje e ryshfeti në lidhje me zgjedhjet.

XS
SM
MD
LG