Lidhje

Kosovë, armët e paligjshme sfidë për sigurinë


Kosovë, armët e paligjshme sfidë për sigurinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Sipas të dhënave në Kosovë, me qindra mijëra armë vazhdojnë të jenë në duart e qytetarëve të vendit dhe sipas përfaqësuesve të institucioneve vendase e ndërkombëtare kjo paraqet kërcënim serioz për rendin dhe sigurinë.

XS
SM
MD
LG