Lidhje

Sfidat e grave në Kosovë


Sfidat e grave në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Në Kosovë me veprimtari të ndryshme u shënua dita ndërkombëtare e gruas. Në një parakalim që mblodhi qindra gra në Prishtinë, ndër të tjera u kërkua edhe punësim më i madh i grave. Vështirësitë në punësimin dhe përparimi i grave në Kosovë ishin në qendër të kërkesave.

Sfidat e grave në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG